Witamy w Publicznym Przedszkolu nr 7 Integracyjnym

Zaczarowany Gaj

Dzień przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

„ 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Świętowaliśmy też w naszym przedszkolu. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Kolorowy pochód przedszkolaków przemaszerował przez osiedle w pobliżu przedszkola, a następnie dzieci zostały  zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach. Nie zbrakło również smakołyków, dzieci zajadały się pieczonymi ziemniaczkami i słodkościami. Było kolorowo, wesoło, zabawnie i smacznie. A naszym kochanym przedszkolakom, życzymy...
Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

Read More

Sprzątanie Świata (2)

Sprzątanie Świata

We wrześniu br dzieci z przedszkola  już po raz kolejny wzięły udział w akcji SPRZĄTANIA ŚWIATA.  W każdej grupie wiekowej przeprowadzono zajęcia nt segregacji śmieci. Po zajęciach  przedszkolaki zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki, worki na śmieci sprzątały teren placu zabaw.    
       Udział naszych przedszkolaków w akcji Sprzątanie Świata z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.

Read More