Jesienne dary, czyli kultura bez barier

Realizujemy projekt „Kultura bez barier” współfinansowany w ramach konkursu „Bardzo Młoda Kultura – 2019-2021- Opolskie”.
      W pierwszym dniu jesieni prawdziwy czar otoczył dzieci z Przedszkola Publicznego nr 7 Integracyjnego podczas przedstawienia ,,O gęsiareczce Kasienki i cudownych listkach Pani Jesieni”. Przedstawienie realizowane w ramach projektu ,,Kultura bez barier” w scenerii złotej jesieni obejrzeli drogą on-line rodzice dzieci z grupy V. Widzowie mogli śledzić losy smutnej dziewczynki, której wiatr ukradł gąski. Ale jak to w bajkach bywa, wszystko skończyło się dobrze bo Pani Jesień obdarowała dziecko darem-czarem, który przywrócił mu zgubę. Wszystkie postaci zaproszone zostały na bal u Pani Jesieni. Przedstawienie wniosło wiele optymizmu i mnóstwo wesołości w przedszkolne życie.
 (D.Włodarczyk)