Witamy w Publicznym Przedszkolu nr 7 Integracyjnym

Zaczarowany Gaj

Moc atrakcji 

   Czerwiec okazał się czarodziejem bo w tym tygodniu znów mieliśmy mnóstwo atrakcji. Zaczęliśmy od zwiedzania naszego cudnego Zamku Piastów Śląskich. Wycieczka odbyła się w ramach projektu dzięki, któremu poznaliśmy sekrety naszego zamku. Po powrocie czekała nas kolejna niespodzianka – ratownicy WOPR- u odwiedzili nasze przedszkole. To dopiero były emocje, uczyliśmy się jak udzielić komuś pierwszej pomocy. W środę władze naszego przedszkola zostały zaproszone do PP NR4 na debatę na temat demokracji. Reprezentujące nas dziewczyny odpowiadały śpiewająco. A w nagrodę w piątek odbył się festyn na zakończenie projektu. Podczas festynu odbyły się warsztaty bębniarskie, a my mieliśmy okazję zaprezentować swoje talenty.

Powrót