Dzień Babci i Dziadka

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Dzieci z grupy „Jeżyków” w tym dniu przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Dzieci przygotowały także piękne laurki z życzeniami dla swoich Dziadków, które wręczyli im po dniu w przedszkolu.
To był naprawdę wyjątkowe dzień, pełny radości. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu. Babciu, Dziadku żyjcie sto lat, a nawet dłużej!!