Pomagamy zwierzętom w schronisku

W ramach obchodów Dnia Zadań Interdyscyplinarnych w dniu 05.05.2022r.  wszystkie dzieci zaangażowały się w organizację pomocy zwierzętom przebywającym w schronisku. W tym dniu przedszkolaki przyszły do przedszkola z  ulubionymi zabawkami przedstawiającymi psa lub kotka. Na zajęciach poszerzały swoją wiedzę na temat zwierząt domowych, ich potrzeb i obowiązków związanych z ich posiadaniem. Poznały piosenkę „Szczeka piesek”, aktywnie brały udział w opowieści ruchowej „Przygody kotków”, Wykonały plakat zachęcający do pomagania zwierzętom przebywającym w schronisku. Na terenie przedszkola została zorganizowana  zbiórka karmy i niezbędnych akcesoriów dla zwierząt. Czas akcji przewidziany jest do końca maja. Zachęcamy do aktywnego udziału w zbiórce.