Akademia Kici Koci

Najmłodsze grupy – Sówki i Wiewiórki wzięły udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Akademia Kici Koci”. Kicia Kocia jest bohaterką lubianych przez dzieci opowiadań. Celem projektu było pokazanie, że o wiele łatwiej i przyjemniej dziecko może odkrywać świat z ulubioną bohaterką. Kicia Kocia poprzez zabawę nie tylko pomagała dzieciom utrwalać podstawową wiedzę dotyczącą liczb, liter, kształtów czy kolorów, ale podejmuje też ważne kwestie, takie jak zasady bezpieczeństwa, dobrego wychowania, wyrażania emocji i wiele, wiele więcej! Przedszkolaki zrealizowały wiele wyzwań Kici Koci min.: piekły pierniczki, uczyły się segregować odpady, „robiły” śnieg, rozmawiały o emocjach, przygotowywały zdrową herbatkę, wysyłały pocztówkę z życzeniami.