Witamy w Publicznym Przedszkolu nr 7 Integracyjnym

Zaczarowany Gaj

23 listopada 2021 r.  po raz pierwszy w naszym przedszkolu odbyły się WYBORY DZIECIĘCYCH WŁADZ. Dzieci z najstarszych grup IV i V brały czynny udział w głosowaniu i wybierały BURMISTRZA, W-CE BURMISTRZA, SKARBNIKA I SEKRETARZA.

Przed tym ważnym dniem w grupach odbyło się wewnętrzne głosowanie, wytypowani kandydaci przygotowali plakaty przedwyborcze, które można było obejrzeć i zdecydować na kogo oddamy głos. Same wybory odbyły się w specjalnie przygotowanym do tego Lokalu Wyborczym. Dzieci  głosowały tajnie, wrzucając swoje karty do  głosowania do urny wyborczej.  Komisja wyborcza wraz  z Przewodniczącą Komisji  p, Marią Kwarciak przeliczała sprawiedliwie wszystkie oddane głosy. Po pierwszej turze był remis. Amelka W. i Helena Ch. otrzymały taką samą ilość głosów. Po drugiej turze zwyciężyła Helena CH. i została BURMISTRZEM naszego przedszkola. Amela W. otrzymała stanowisko W-CE BURMISTRZA, Iga J. została SKARBNIKIEM, a Milena R. SEKRETARZEM. 

Serdecznie gratulujemy! Naszym nowym Dziecięcym Władzom życzymy powodzenia i wytrwałości w zarządzaniu przedszkolem