Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj…

20 września w Publicznym Przedszkolu nr 7 Integracyjnym w Brzegu od rana było wyjątkowo wesoło i kolorowo, a to za sprawą święta, które w tym dniu obchodziliśmy – „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”.  To radosne święto zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.  Tego dnia dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy  przy dźwiękach muzyki min.  ozdabiały kolorowe baloniki, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Jednak największą radość sprawiła im zabawa z mydlanymi bańkami. Nie zabrakło również słodkiego a zarazem zdrowego poczęstunku w postaci pysznego musu owocowego. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.