Teatr Młodego Pokolenia

We wtorek do naszego przedszkola przyjechał Teatr Młodego Pokolenia. Aktorzy zaprezentowali swoje umiejętności w spektaklu „O psie, który jeździł koleją”. Bardzo ciekawie została przedstawiona dzieciom historia psa z włoskiego miasteczka, który uwielbiał jeździć pociągami. Artyści podkreślali nastrój i dramaturgię opowieści bogatą mimiką, gestem jak i modulacją głosu. Dzięki pięknej scenografii przenosiliśmy się w różne miejsca. Dzieci reagowały bardzo żywo, szczególnie w chwilach, gdy na scenie pojawiał się tytułowy bohater Lampo. Chciały go głaskać i przytulać, często wybuchały gromkim śmiechem. Na zakończenie aktorzy otrzymali  ogromne brawa i podziękowania. Dzieci zrobiły sobie zdjęcie pamiątkowe z pieskiem.