Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

godlo polski.svg

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

winieta

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów PP7/Wydarzenia/Grupa_3/Mydlo_12_18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W środę 5 grudnia dzieci miały możliwość uczestniczyć w warsztatach mydlarskich. Dzięki zajęciom mogły utrwalić sobie wiadomości dotyczące zasad higieny, dowiedzieć się czym są bakterie. Poznały właściwości ziół i olejków kosmetycznych. Dzieci rozpoznawały zapachy, miały możliwość poznać nuty świąteczne: piernikową i waniliową. Głównym zadaniem było stworzenie własnego mydełka poprzez wybór własnej formy, koloru i zapachu mydełka. Przedszkolaki umieszczały w środku płynnego mydełka wybrane przez siebie elementy dekoracyjne, z zaangażowaniem i wielkim zainteresowaniem wykonywały polecenia prowadzących. Przepiękne, kolorowe i pachnące mydełka zapakowane zostały w dekoracyjny świąteczny papier i przyozdobione tasiemką. Dzieci zabrały je do domu. (J. Dolla- Morawiak) {foto}PP7/Wydarzenia/Grupa_3/Mydlo_12_18{/foto}

6 grudnia jak co roku hucznie obchodziliśmy w naszym przedszkolu Mikołajki. Tego dnia wszyscy ubieramy się na czerwono, zarówno dzieci jak i panie. Panuje atmosfera radosnego podniecenia i gwar. Panie zgodnie z tradycją przygotowują przedstawienie dla dzieci. Tym razem było to przedstawienie pt „Czekamy na Mikołaja”. Dzieci dobrze bawiły się widząc panie przebrane za dzieci. Panie również były wesołe i zadowolone mogąc występować dla swoich przedszkolaków. Po przedstawieniu maluszki zaśpiewały przybyłemu Mikołajowi piosenkę o tematyce mikołajkowej. Następnie przeszliśmy do swoich sal, gdzie odbyło się indywidualne wręczenie prezentów. Dzieci w grupach zaśpiewały Mikołajowi przygotowane piosenki. Do końca dnia panowała radosna atmosfera, a dzieciom bardzo podobały się prezenty, które przyniósł Mikołaj. To, że wszystkie dzieci otrzymały prezenty, oznacza, iż były w tym roku bardzo grzeczne. W naszej grupie panie też otrzymały prezent – kawkę, herbatkę i słodkości. Cieszymy się, że Mikołaj widział, że jesteśmy grzeczne (J.Dolla- Morawiak)

W grudniu zaprosiliśmy rodziców na zajęcie otwarte w grupie starszaków. Rodzice mieli możliwość zobaczyć, jak pracujemy z dziećmi, jak przedszkolaki radzą sobie z analizą i syntezą wzrokową i słuchową. Pokazałyśmy rodzicom elementy odimiennej metody nauki czytania Ireny Majchrzak. Dzieci zaprezentowały swoje możliwości i umiejętności. W drugiej części spotkania w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia dzieci wraz z rodzicami wykonały kartki świąteczne. Wykonane kartki zostały przekazane do PCK w celu wspomożenia akcji „Czerwonokrzyska gwiazdka”.  ( J.Dolla- Morawiak)

Liliana L. reprezentowała nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym konkursie piosenki „Talenty na start” organizowanym przez przedszkole nr 8. W tym roku tematem przewodnim była piosenka patriotyczna. W konkursie brali udział przedstawiciele wszystkich brzeskich przedszkoli. Lila zaśpiewała piosenkę „Jesteśmy Polką i Polakiem”.   Po wysłuchaniu wszystkich piosenek dzieci zasiadły do słodkiego poczęstunku i z niecierpliwością oczekiwały rozstrzygnięcia konkursu. Poziom okazał się bardzo wysoki i wszystkie dzieci zdobyły zaszczytne I miejsce. W nagrodę  otrzymały dyplomy oraz niespodzianki. (M.Piskorska)

Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Copyright Topnet © 2014. All Rights Reserved.