Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

godlo polski.svg

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

winieta

Pierniczki to jedna z tych świątecznych potraw, które przygotowuje się z przyjemnością. Dzisiaj w  naszym  przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw, który przypominał nam, że do świąt już całkiem niedaleko.

Na zakończenie pozostało dekorowanie , które pozwoliło dzieciom wykazać się aktywnością twórczą.
Praca dzieci była trudna, ale przyniosła oczekiwane efekty, ponieważ pieczenie pierniczków sprawiło przedszkolakom wielką radość, a jednocześnie dzieci poznały tradycje Świąt Bożego Narodzenia.

6 grudnia jak co roku hucznie obchodziliśmy w naszym przedszkolu Mikołajki. Tego dnia wszyscy ubieramy się na czerwono, zarówno dzieci jak i panie. Panuje atmosfera radosnego podniecenia i gwar. Panie zgodnie z tradycją przygotowują przedstawienie dla dzieci. Tym razem było to przedstawienie pt „Czekamy na Mikołaja”. Dzieci dobrze bawiły się widząc panie przebrane za dzieci. Panie również były wesołe i zadowolone mogąc występować dla swoich przedszkolaków. Po przedstawieniu maluszki zaśpiewały przybyłemu Mikołajowi piosenkę o tematyce mikołajkowej. Następnie przeszliśmy do swoich sal, gdzie odbyło się indywidualne wręczenie prezentów. Dzieci w grupach zaśpiewały Mikołajowi przygotowane piosenki. Do końca dnia panowała radosna atmosfera, a dzieciom bardzo podobały się prezenty, które przyniósł Mikołaj. To, że wszystkie dzieci otrzymały prezenty, oznacza, iż były w tym roku bardzo grzeczne. W naszej grupie panie też otrzymały prezent – kawkę, herbatkę i słodkości. Cieszymy się, że Mikołaj widział, że jesteśmy grzeczne (J.Dolla- Morawiak)

Nasz przedszkolak obchodził imieniny z tej okazji dzieci dla niego rysowały i specjalnie dla niego zatańczyły dziewczyny z Rudolfem

28 listopada odwiedzili nas muzycy, którzy raz w miesiącu prezentują nowe piosenki, opowieści muzyczne i instrumenty. Tym razem poznaliśmy saksofon sopranowy. Pan, który nam go zaprezentował zagrał na nim utwory Edwarda Griega np. „w grocie króla gór” i piękną melodię z serialu „Dom”. Dzieci wysłuchały opowieści muzycznej do utworów E. Griega. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w przygodzie z muzyką.   (J.Dolla- Morawiak)

Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Copyright Topnet © 2014. All Rights Reserved.