Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

godlo polski.svg

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

winieta

6 grudnia jak co roku hucznie obchodziliśmy w naszym przedszkolu Mikołajki. Tego dnia wszyscy ubieramy się na czerwono, zarówno dzieci jak i panie. Panuje atmosfera radosnego podniecenia i gwar. Panie zgodnie z tradycją przygotowują przedstawienie dla dzieci. Tym razem było to przedstawienie pt „Czekamy na Mikołaja”. Dzieci dobrze bawiły się widząc panie przebrane za dzieci. Panie również były wesołe i zadowolone mogąc występować dla swoich przedszkolaków. Po przedstawieniu maluszki zaśpiewały przybyłemu Mikołajowi piosenkę o tematyce mikołajkowej. Następnie przeszliśmy do swoich sal, gdzie odbyło się indywidualne wręczenie prezentów. Dzieci w grupach zaśpiewały Mikołajowi przygotowane piosenki. Do końca dnia panowała radosna atmosfera, a dzieciom bardzo podobały się prezenty, które przyniósł Mikołaj. To, że wszystkie dzieci otrzymały prezenty, oznacza, iż były w tym roku bardzo grzeczne. W naszej grupie panie też otrzymały prezent – kawkę, herbatkę i słodkości. Cieszymy się, że Mikołaj widział, że jesteśmy grzeczne (J.Dolla- Morawiak)

Zajęcia otwarte są jedną z form kontaktu nauczyciela z rodzicami. Celem takich zdjęć jest pokazanie rodzicom jak ich dzieci pracują w przedszkolu i jak się bawią. W naszym przedszkolu staramy się zaprosić rodziców na takie zajęcia przynajmniej dwa razy w roku. 29 listopada odbyły się pierwsze z nich, podczas których dzieci wraz z rodzicami wykonały kartki świąteczne na konkurs organizowany przez PCK. Nic bardziej nie jednoczy, niż wspólne aktywne działanie i przeżywanie pozytywnych emocji. Dziękujemy rodzicom za przybycie i zaangażowanie. (M.D)

W środę 5 grudnia dzieci miały możliwość uczestniczyć w warsztatach mydlarskich. Dzięki zajęciom mogły utrwalić sobie wiadomości dotyczące zasad higieny, dowiedzieć się czym są bakterie. Poznały właściwości ziół i olejków kosmetycznych. Dzieci rozpoznawały zapachy, miały możliwość poznać nuty świąteczne: piernikową i waniliową. Głównym zadaniem było stworzenie własnego mydełka poprzez wybór własnej formy, koloru i zapachu mydełka. Przedszkolaki umieszczały w środku płynnego mydełka wybrane przez siebie elementy dekoracyjne, z zaangażowaniem i wielkim zainteresowaniem wykonywały polecenia prowadzących. Przepiękne, kolorowe i pachnące mydełka zapakowane zostały w dekoracyjny świąteczny papier i przyozdobione tasiemką. Dzieci zabrały je do domu. (J. Dolla- Morawiak)

Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /users/0016/sly15/www/pp7brzeg.pl/templates/pp7wiosna7/html/modules.php on line 39

Copyright Topnet © 2014. All Rights Reserved.