Podsumowanie konkursu fotograficznego

pt. „Ja jako mój ulubiony bohater z bajki”.

KOCHANE DZIECI!!!

Bardzo dziękujemy wszystkim tym , którzy wzięli udział w konkursie fotograficznym pt. . „Ja jako mój ulubiony bohater z bajki”, a Rodzicom dziękujemy za przesłanie do nas zdjęć. Bardzo podobały nam się Wasze stroje i charakteryzacje. Ledwo Was rozpoznałyśmy J, jesteście bardzo pomysłowi. Dlatego ogłaszamy, że na wszystkich uczestników czekają nagrody i dyplomy.

Kochani, gdy tylko wrócimy do przedszkola, ustalimy termin po odbiór nagród z tego konkursu jak i poprzedniego. Wychowawcy grup powiadomią Was o nim.

Zatem zwycięzcami są:

Adrianek gr. I, Wiktorek gr. I, Amelka gr. III, Julia gr. III, Kubuś gr. III, Adrianek gr. IV, Tymek gr. V

Brawa dla Was!!!

Pani Marta i Pani Ania z gr. II

Kochane dzieciaki w tym tygodniu obchodziłyście swoje święto. I warto wam przypomnieć o waszych prawach. Mały człowiek, duża sprawa. Mały człowiek ma swe prawa. Strzegąc praw tych należycie, układamy dziecku życie.  

Pozdrawiamy Wasze Panie Justyna i Małgosia
Kochane dzieci!
W dalszym ciągu pozostajemy przy temacie przyjaźni. Dzisiaj porozmawiamy o tym co oznacza przysłowie "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Zachęcamy Was do zapoznania się z opowiadaniem "Dwaj przyjaciele" oraz wykonania pracy plastycznej "Mój przyjaciel i ja". Czekamy na zdjęcia waszych prac. :)
Pozdrawiamy serdecznie,

Panie Justyna i Małgosia

Dzisiaj zapraszamy Was do obejrzenia filmu edukacyjnego o dzieciach z różnych stron świata, dowiecie się jak wyglądają Wasi koledzy mieszkający na innych kontynentach, co lubią jeść, w jakim języku mówią. Pamiętajcie kochani, że pomimo tych różnic WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI I TAK SAMO WAŻNI!  

https://www.youtube.com/watch?v=MtafvcdDOGg&feature=share&fbclid=IwAR3PIV1ZKPu7Brb1tjhyL2_m8edcfn938BwRQowUX8AfJrqb5tZesjvhhEE

 Ściskamy Was
Panie Justynka i Małgosia 


Kochane dzieciaczki mamy nadzieję że wczorajszy dzień był wyjątkowy i było dużo radości i uśmiechu. Dziś natomiast porozmawiamy o naszych przyjaciołach. Zastanowimy się wspólnie czy warto mieć przyjaciół i jakie wartości niesie że sobą przyjaźń.

PODAJMY SOBIE RĘCE

     

Muzyka: K. Kwiatkowska
Słowa: D. Gellner

https://www.youtube.com/watch?v=EkDzE_EHH_A

Chociaż świat dokoła
dziwny jest i wielki,
a my tacy mali,
mali jak kropelki


Podajmy sobie ręce
w zabawie i w piosence,
w ogródku przed domem,
na łące znajomej.
Podajmy sobie ręce
przez burze i przez tęcze,
pod gwiazdą daleką,
nad rzeczką i rzeką.

Kiedy nagle z bajki
zniknie dobra wróżka,
kiedy szary smutek
wpadnie do fartuszka


Podajmy sobie ręce ...
Choć nas czasem dzielą
nieprzebyte góry,
nieskończone drogi,
zachmurzone chmury


Podajmy sobie ręce ...

Pozdrawiamy Wasze Panie Justyna i Małgosia