Witamy w Publicznym Przedszkolu nr 7 Integracyjnym

Zaczarowany Gaj

„Bo wszystkie dzieci nasze są…”

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

  W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęliśmy od przywitania dzieci przez panie wychowawczynie oraz złożenia im życzeń z okazji tego wyjątkowego święta. Następnie każdy przedszkolak wziął udział w spotkaniu z Policjantami. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oglądały samochód policyjny oraz  w skupieniu słuchali , jak należy zachowywać bezpieczeństwo podczas nadchodzących wakacji.  Następnie dzieci miały okazje sprawdzić swoją sprawność fizyczną podczas pokonywania torów przeszkód i udziale w innych konkurencjach sportowych. Konkurencje sportowe przeplatane były zabawami integracyjnymi przy muzyce, podczas których dzieci z radością włączały się do śpiewania znanych im piosenek. Towarzyszące temu okrzyki radości na pewno świadczyły o dobrej zabawie. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia dzieci otrzymały niespodziankę w formie kolorowych i słodkich prezentów. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń. Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy pracownicy przedszkola.